You are hereBAF1

BAF1

warning: Use of undefined constant is_null - assumed 'is_null' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/aphys/sites/all/modules/stag/stag.module on line 506.

Bakalářský seminář a práce 1 sticky icon

Předmět: Bakalářský seminář a práce 1

Katedra/Zkratka: KEF/BAF1

Rok: 2021 2022

Garant: 'doc. Ing. Luděk Bartoněk, Ph.D.', 'RNDr. Renata Holubová, CSc.'

Anotace: Metody vědecké práce. Práce na daném tématu.

Přehled látky:
Metody vědecké práce. Objektivní nastavení práce dle vybraného tématu. Práce s literaturou, citace a vyhledávání literatury. Struktura bakalářské práce. Seznam standardů pro psaní odborného textu. Studenti pravidelně podávat zprávy o postupu jejich vlastní bakalářské práce na dané téma. Obor Nanotechnologie: S požadavky na bakalářské práce budou studenti seznámeni během úvodních seminářů. Základní pokyny lze nalézt na http://fyzika.upol.cz/cs/system/files/download/vujtek/ostatni/pokynyDP.pdf Pro studnety učitelského studia: http://exfyz.upol.cz/didaktika/dp.html

Jak psát diplomovou práci

Katedra experimentální fyziky, jakožto garant studijních oborů Aplikovaná fyzika, Nanotechnologie a Učitelství fyziky, klade určité požadavky na obsah a způsob vypracování diplomových prací. Studentům bakalářských a magisterských etap doporučujeme níže uvedený krátký text, ve kterém naleznou základní informace a také pár rad.

Pokyny pro diplomové práce Pokyny pro diplomové práce

Šablona