You are herePedagogická praxe 1. navazujícího ročníku studia učitelství

Pedagogická praxe 1. navazujícího ročníku studia učitelství


By myska - Posted on 02 February 2012

AKTUALIZOVÁNO: Souvislá pedagogická praxe se uskuteční ve dnech 12. až 30. března 2012. Schůzka studentů k pedagogické praxi se koná ve středu 29. února 2012 ve 13:15. (Informační leták v příloze.)

Centrum pedagogické přípravy PřF UP umísťuje studenty na střední školy v Olomouci, popř. v blízkém regionu (Litovel, Prostějov, Přerov, Šternberk, Uničov). Studenti si nemusejí praxi na těchto školách zajišťovat sami, popř. jen v přihlášce uvedou, na které škole v Olomouci a okolí by chtěli praxi konat. Studenti, kteří chtějí konat praxi v jiném regionu, musejí si školu pro vykonání praxe zajistit sami a požádat ředitele, popř. zástupce školy o vyjádření souhlasu s konáním praxe.

Centrum pedagogické přípravy zajišťuje souvislou pedagogickou praxi jen studentům, kteří ji vykonají v uvedeném celouniverzitním termínu.

Před zahájením praxe se uskuteční společná schůzka všech přihlášených studentů, na které budou studenti seznámeni s pokyny ke konání praxe a budou jim zodpovězeny případné dotazy. Termín schůzky bude oznámen na webu Centra pedagogické přípravy.

AttachmentSize
Schuzka_studentu_k_pedagogicke_praxi.pdf118.87 KB