You are hereSkupina částicové fyziky SLO/UPOL: prezentace výsledků práce a nabídky témat

Skupina částicové fyziky SLO/UPOL: prezentace výsledků práce a nabídky témat

By myska - Posted on 20 Listopad 2013

Dne 31.10.2013 se konal seminář pro studenty fyzikálních oborů a informatiky PřF UP, na kterém členové skupiny částicové fyziky SLO UP a FZÚ AV ČR představili v celkem šesti příspěvcích svůj podíl na výzkumné práci na projektu ATLAS, shrnuli aktuální dosažené výsledky a informovali studenty o možnosti řešení velmi zajímavých témat kvalifikačních prací (bakalářských, magisterských i disertačních). Po přednášce následovala rozsáhlá diskuze.
Prezentace připravili a přednesli Mgr. Petr Hamal, Ing. Ladislav Chytka, Bc. Tomáš Komárek, Mgr. Jiří Kvita, Ph.D, Mgr. Libor Nožka, Ph.D. a Mgr. Tomáš Sýkora, Ph.D. Shrnutí prezentací s množstvím doprovodných ilustrací najdete v této příloze.

SLO_casticova_fyzika_prezentace_cinnosti_2013-10-31.pdf3.87 MB
SLO_casticova_fyzika_prezentace_2013-10-31_pozvanka.pdf843.49 KB