You are hereDen otevřených dveří 2015 ve Společné laboratoři optiky

Den otevřených dveří 2015 ve Společné laboratoři optiky

By myska - Posted on 14 Leden 2015

Jako každý rok se i letos na Univerzitě Palackého koná počátkem roku Den otevřených dveří. Návštěvníci zde získají informace o přijímacím řízení, nabízených oborech, jejich náplni i uplatnění absolventů.  Letos se koná v sobotu 17. ledna 2015 od 9:00 do 14:00 hodin.

Součástí D.O.D. bude i prezentace Společné laboratoře optiky UP a FZÚ AV ČR v.v.i., a to na dvou místech:

A) budova PřF UP, 17. listopadu 12, 4. podlaží
Od 9:00 do 13:00 bude zajištěn informační stánek v prostoru katedry experimentální fyziky ve 4. podlaží, kde budou k dispozici propagační materiály k výzkumné i pedagogické činnosti na katedře SLO.

B) budova SLO, 17. listopadu 50a, Olomouc
Současně budou v sousední budově SLO zpřístupněny vybrané laboratoře s prezentacemi aktuálně řešených projektů: Optická laboratoř, Laboratoř laserové mikroskopie, Laboratoř kvantové optiky, Laboratoř laserových průmyslových technologií a Prezentace skupiny částicové fyziky. Za příznivého počasí pozorování Slunce.

Návštěvníci se mohou informovat i o připravované Letní škole optiky.

Kontaktní osoba pro SLO: doc. RNDr. Ondřej Haderka, Ph.D., e- mail: ondrej.haderka(at)upol.cz, tel. 585631502, web:http://slo.upol.cz

Webová stránka Dne otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě UP: na webu fakulty.

budova_slo.jpg30.39 KB
mapka_okoli_slo.png530.21 KB