You are herePřírodovědný jarmark UP 2011

Přírodovědný jarmark UP 2011


By myska - Posted on 05 Květen 2011

Milé kolegyně, vážení kolegové, jako každoročně se na vás obracím s prosbou o pomoc při přípravě a realizaci Přírodovědného jarmarku UP 2011. Tradiční část jarmarku proběhne v pondělí 27. června 2011 od 9 do 17 hodin v prostorách a okolí Přírodovědecké fakulty na 17. listopadu 12 v Olomouci. Za poslední dva roky už máme vyzkoušeno, co budova „vydrží“, rádi bychom proto nejen navázali na bohatou historii Jarmarku, ale přišli i s novými nápady a aktivitami.
Jarmarku se tradičně účastní několik tisíc dětí a studentů většinou z druhého stupně základních a nižších ročníků středních škol, ti by samozřejmě měli být hlavní cílovou skupinou. Ale rádi bychom navázali i na Jarmarky pořádané na Horním náměstí, proto uvítáme i „stánky“ vhodné pro nejmenší, nebo naopak dospělé spoluobčany.
Letos máme díky projektu trošku volnější ruce, co se financí týče, byla bych proto moc ráda, kdybyste se zamysleli a přišli s novými nápady, které veřejnosti zábavnou formou předvedou váš obor a rozšířili tak nabídku třeba i pro roky příští.
Prosím, vy, kdo budete ochotni se Jarmarku zúčastnit, kontaktujte mě do 16. května, dohodneme se na vaší základní představě, na tom, kolik vás zhruba bude, co budete potřebovat z titulu zázemí (lavice, elektřina, voda..) od nás.
Standardní podmínky jsou 1000 Kč na materiál na 1 stánek (chemikálie, papíry..), jídlo, pití a jarmareční hrnek pro organizátory. Pokud by bylo potřeba cokoli dalšího (a vím, že o peníze jde až v první řadě), budu se snažit vyjít vstříc.
Od konce května proběhne reklamní kampaň, do té bychom měli mít jasno.
Přeji pěkný den a těším se na společnou práci
 Blanka Krausová
--
Mgr. Blanka Krausová odd. vědy a výzkumu PřF UP 17. listopadu 12 Olomouc tel: 585 634 011, 733 690 695 e-mail: blanka.krausova@upol.cz